שיפוצניק תל אביב - מיכאל לוי

 

מיכאל לוי שיפוצניק תל אביב – זה הניסיון שעושה לכם את העבודה!

מיכאל לוי, שיפוצניק מומחה, עומד בראש חברת "א.א מיכאל שיפוצים ובנייה", חברת שיפוצים משפחתית, הפועלת בכל תחומי השיפוץ למעלה מ-30 שנה. הניסיון הרב תחומי של צוותי השיפוץ בראשותו של מיכאל לוי שיפוצניק תל אביב, מאפשר גם לכם ליהנות מביצוע הליכי שיפוץ משלב התכנון והייעוץ המקדים ועד לביצוע עבודות גמר ברמה הגבוהה ביותר.

לאורך כל שנות פעילותו בענף השיפוצים, התמחה מיכאל לוי בביצוע עבודות שיפוץ לכל סוגי המבנים, לרבות, דירות ובתים פרטיים, משרדים ובתי עסק, מוסדות ציבור וכדומה. כחלק בלתי נפרד מיישום הליכי השיפוץ, מיכאל לוי מקפיד על עבודה איכותית ללא אף פשרה מקצועית, עמידה בכל התקנים המחמירים ביותר, עמידה בלוחות זמנים ובמתן שירות אישי לכל לקוח ולקוח לאורך כל הדרך. כמו כן, הוא פועל בשיתוף פעולה פורה ויצירתי עם מעצבי פנים, אדריכלים ומהנדסים, המלווים בחלק מהמקרים את הליך השיפוץ, עיצוב החלל והבניה.

אם גם אתם מחפשים אחר שיפוצניק תל אביב, זה הזמן מהטוב ביותר, זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים של מיכאל לוי וצוותי השיפוץ הפועלים תחת תחום אחריותו.

 

רכשתם דירה בתל אביב ומצבה הנוכחי מחייב שיפוץ? רוצים לחדש את המשרד הישן והצפוף שלכם הממוקם בתל אביב? זה הזמן להכיר מקרוב את מכלול השירותים המקצועיים של מיכאל לוי- שיפוצניק תל אביב, המתמחה במתן מגוון נרחב של שירותי שיפוץ לכל מטרה.

מיכאל לוי שיפוצניק תל אביב- כל השירותים

שירותיו המקצועיים של מיכאל לוי- שיפוצניק תל אביב, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מהיצע נרחב של שירותי שיפוץ המיועדים לכל מטרות השיפוץ האפשרויות, לרבות:

  • ביצוע עבודות צבע, גבס, חשמל, אינסטלציה, ריצוף וכדומה
  • ביצוע עבודות שיפוץ בשטח המטבח וחדרי האמבט, לרבות, התקנת משטחי שיש, אריחים וכדומה
  • ביצוע עבודת שיפוץ בהתאם לתכנית אדריכל עיצוב או מעצב פנים
  • מתן שירותי ייעוץ

ועוד מגוון נרחב של שירותי שיפוץ בהתאם לאופי המבנה ולצרכי השיפוץ או הבנייה הנדרשים.